Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług Rady MIejskiej w Opocznie
Imię i nazwisko | Funkcja |
---|---|
Tomasz Rurarz | Przewodniczący Komisji |
Wiesław Wołkiewicz | Zastępca Przewodniczącego Komisji |
Tadeusz Brola | Członek |
Jadwiga Figura | Członek |
Krzysztof Grabski | Członek |
Tomasz Kopera | Członek |
Jolanta Łuczka-Nita | Członek |
Andrzej Pacan | Członek |
Komisja Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Przestrzegania Prawa Rady Miejskiej w Opocznie
Imię i nazwisko | Funkcja |
---|---|
Andrzej Rożenek | Przewodniczący Komisji |
Marek Statkiewicz | Zastępca Przewodniczącego Komisji |
Paweł Baran | Członek |
Jakub Biernacki | Członek |
Jadwiga Figura | Członek |
Jerzy Pręcikowski | Członek |
Alicja Szczepaniak | Członek |
Aneta Wdówka | Członek |
Anna Zięba | Członek |
Komisja Zdrowia, Opieki Społecznej, Oświaty i Kultury Rady Miejskiej w Opocznie
Imię i nazwisko | Funkcja |
---|---|
Alicja Szczepaniak | Przewodnicząca Komisji |
Jolanta Łuczka-Nita | Zastępca Przewodniczącego Komisji |
Magdalena Belica | Członek |
Andrzej Pacan | Członek |
Zbigniew Sobczyk | Członek |
Mieczysław Wojciechowski | Członek |
Anna Zięba | Członek |
Komisja do Spraw Rodziny, Młodzieży i Kultury Fizycznej Rady Miejskiej w Opocznie
Imię i nazwisko | Funkcja |
---|---|
Marek Sijer | Przewodniczący Komisji |
Mieczysław Wojciechowski | Zastępca Przewodniczącego Komisji |
Jerzy Pręcikowski | Członek |
Zbigniew Sobczyk | Członek |
Komisja Rolnictwa, Gospodarki Żywnościowej i Spraw Samorządu Rady Miejskiej w Opocznie
Imię i nazwisko | Funkcja |
---|---|
Tadeusz Brola | Przewodniczący Komisji |
Aneta Wdówka | Zastępca Przewodniczącego Komisji |
Jakub Biernacki | Członek |
Andrzej Rożenek | Członek |
Marek Statkiewicz | Członek |
Wiesław Wołkiewicz | Członek |
Jan Zięba | Członek |
Komisja Rewizyjna Rady Miejskiej w Opocznie
Imię i nazwisko | Funkcja |
Tomasz Kopera | Przewodniczący Komisji |
Zastępca Przewodniczącego Komisji | |
Paweł Baran | Członek |
Krzysztof Grabski | Członek |
Marek Sijer | Członek |
Tomasz Rurarz | Członek |
Jan Zięba | Członek |
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miejskiej w Opocznie
Imię i nazwisko | Funkcja |
---|---|
Tomasz Kopera | Przewodniczący Komisji |
Zastępca Przewodniczącego Komisji | |
Magdalena Belica | Członek |
Tadeusz Brola | Członek |
Andrzej Rożenek | Członek |